Het team 2024-2025

Schoolleiding

_______________________________________________________________________________________________
Anja Dijk | Directeur                                             
anja.dijk@innovo.nl                                                                     
_______________________________________________________________________________________________
Sandra Manders-Eggen | Intern begeleider
sandra.eggen@innovo.nl
Gedragsspecialist
_______________________________________________________________________________________________
Chantalle Oliver-Handels | Intern begeleider
chantalle.oliver@innovo.nl
Reken- en gedragsspecialist
_______________________________________________________________________________________________

Groep 1-2

_______________________________________________________________________________________________
Jenny Simons-Mullers | Leerkracht groep 1/2 A                             
jenny.mullers@innovo.nl
Specialist jonge kind           
_______________________________________________________________________________________________
Ilonka Meijers-Weusten | Leerkracht groep 1/2 B
ilonka.weusten@innovo.nl
Specialist jonge kind
_______________________________________________________________________________________________
Beau Hellenbrand-Derks | Leerkracht groep 1/2 A & 1/2 B
beau.hellenbrand@innovo.nl
Specialist meer- en hoogdbegaafdheid
_______________________________________________________________________________________________
Gwen Cnoops | Onderwijsondersteuner i.o.
gwen.cnoops@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________

Groep 3-4-5

_______________________________________________________________________________________________
Samantha Strüver | Leerkracht groep 3/4
samantha.struver@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________
Marlou Verkoelen | Leerkracht groep 3/4 & 5
marlou.verkoelen@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________
Charlotte Bloemer | Leerkracht groep 3/4
charlotte.bloemer@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________
Rianne Bies | Leerkracht groep 5
rianne.bies@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________
Lisanne Luja-Hendriks | Onderwijsondersteuner 
lisanne.luja@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________
Celeste Bögels | Onderwijsondersteuner
celeste.bogels@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________

Groep 6-7-8

_______________________________________________________________________________________________
Florian Smit | Leerkracht groep 6/7
florian.smit@innovo.nl
Taal/leesspecialist
_______________________________________________________________________________________________
Gerard Prak | Leerkracht groep 7/8
gerard.prak@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________

Administratie 

_______________________________________________________________________________________________
Marilloiese Willems | Administratief medewerkster
marilloiese.willems@innovo.nl
_______________________________________________________________________________________________

Conciërge

_______________________________________________________________________________________________
Ronald Schutt | Conciërge
ronald.schutt@innovo.nl 
_______________________________________________________________________________________________